ZESPÓŁ


Adwokat Katarzyna Chlebicka – Skowronek – ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W latach 1985 – 1993 prowadziła zajęcia jako asystent w Katedrze Postępowania Cywilnego Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła aplikację sądową, radcowską; jest wpisana na listę adwokatów. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach oraz Izby Adwokackiej w Katowicach. W latach 2003 – 2005 dyrektor szpitala powiatowego. Od kilkunastu lat działa na rynku usług prawnych prowadząc indywidualną kancelarię. Prowadzi obsługę osób fizycznych, podmiotów gospodarczych o rożnych formach prawnych, w tym podmiotów działających w sektorze ochrony zdrowia.


Radca prawny Dorota Bełdowska – ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, Menadżerskie Studia Podyplomowe, kurs syndyka i zarządcy komisarycznego, a także kursy z zakresu negocjacji i zawierania kontraktów.
W latach 1993 – 1996 odbyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Od 1997 r. prowadzi indywidualną kancelarią prawniczą. W tym czasie zdobyła doświadczenie zawodowe zajmując się obsługą podmiotów administracji samorządowej oraz rządowej, a ponadto prowadziła indywidualne sprawy podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.

Adwokat Anna Liskowec – ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wpisana na listę adwokatów w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Katowicach prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką. Specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawa spadkowego oraz w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Doświadczenie zdobywała w kancelarii radcy prawnego, następnie w kancelarii adwokackiej, a także prowadząc szkolenia z zakresu różnych dziedzin prawa. Autorka pracy magisterskiej, nagrodzonej w 2005 roku przez Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne. Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską.


Tatiana Klejnockaukończyła studia prawnicze i administracyjne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, ukończyła aplikację prokuratorską, posiada doświadczenie jako wykładowca akademicki i nauczyciel prawa, prowadziła szkolenia z zakresu różnych dziedzin prawa. Obecnie prawnik w Kancelarii Adwokackiej ARCANA w Katowicach, specjalizuje się w dziedzinach prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy i ubezpieczeń społecznych.


Marcin Dybich – ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Posiada uprawnienia umożliwiające zasiadanie w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Prowadził szkolenia z różnych dziedzin prawa, jak również szkolenia organizowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki. Obecnie prawnik w Kancelarii Adwokackiej ARCANA w Katowicach, specjalizuje się w dziedzinach prawa handlowego, gospodarczego i prawa pracy.


Wygenerowano w sekund: 0.01
345,018 Unikalnych wizyt